Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Hizmetlerimiz
 • eticaret-web-tasarimi - E-ticaret, internet üzerinden her türlü alış-veriş işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. E-ticaret sayesinde insanlar oturdukları yerden, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilecekleri araçlardan ticaret yapabiliyorlar.

  E-Ticaret Web Tasarımı

  E-ticaret, internet üzerinden her türlü alış-veriş işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. E-ticaret sayesinde insanlar oturdukları yerden, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilecekleri araçlardan ticaret yapabiliyorlar.

 • mobil-uygulama-gelistirme - Mobil Uygulama, akla gelebilecek her türde, her yaşa hitap edebilecek, kullanıcılar için tasarlanmış genellikle telefon ve tablet uyumlu yazılımlardır.

  Mobil Uygulama Geliştirme

  Mobil Uygulama, akla gelebilecek her türde, her yaşa hitap edebilecek, kullanıcılar için tasarlanmış genellikle telefon ve tablet uyumlu yazılımlardır.

 • web-tasarim - Web Tasarım, günümüz teknolojisinin önemli ürünlerinden olan internet dünyasının insanlara yansıtılmayan ve insanlara ulaştırılmayan birçok kısmının oluşturularak bir program ve yazılım halinde insanlara ulaştırılmasıdır.

  Web Tasarım

  Web Tasarım, günümüz teknolojisinin önemli ürünlerinden olan internet dünyasının insanlara yansıtılmayan ve insanlara ulaştırılmayan birçok kısmının oluşturularak bir program ve yazılım halinde insanlara ulaştırılmasıdır.

 • ozel-web-sitesi-tasarimi - Web sitesi tasarımı ikiye ayrılmaktadır;Hazır Web Sitesi Tasarımı, Özel Web Sitesi Tasarımı

  Özel Web Sitesi Tasarımı

  Web sitesi tasarımı ikiye ayrılmaktadır;Hazır Web Sitesi Tasarımı, Özel Web Sitesi Tasarımı

 • mikro-web-sitesi-tasarimi - Mikro Site, bir markanın önemli bir ürününün daha fazla göz önüne çıkması, müşterilerin ürüne birebir ulaşmaları için açılmış özel web siteleridir. Örneğin bir telefon markasının modellerinden birisi için oluşturulmuş site mikro site kategorisinde yer alır.

  Mikro Web Sitesi Tasarımı

  Mikro Site, bir markanın önemli bir ürününün daha fazla göz önüne çıkması, müşterilerin ürüne birebir ulaşmaları için açılmış özel web siteleridir. Örneğin bir telefon markasının modellerinden birisi için oluşturulmuş site mikro site kategorisinde yer alır.

 • reklam-hizmetleri - Reklam Hizmetleri kurumsal firmaların, şirket gibi bir çok yerin, oyun, müzik, film gibi sanal eğlence araçlarının ve buna benzer akla gelebilecek bir çok şeyin internet üzerinde, sosyal medya araçları üzerinde, radyo, gazete, dergi ya da televizyon gibi herkese ulaşabilen araçlar aracılığıyla tanıtımının yapılması ve insanların ilgisini çekmesini sağlayacak her türlü çalışmalar

  Reklam Hizmetleri

  Reklam Hizmetleri kurumsal firmaların, şirket gibi bir çok yerin, oyun, müzik, film gibi sanal eğlence araçlarının ve buna benzer akla gelebilecek bir çok şeyin internet üzerinde, sosyal medya araçları üzerinde, radyo, gazete, dergi ya da televizyon gibi herkese ulaşabilen araçlar aracılığıyla tanıtımının yapılması ve insanların ilgisini çekmesini sağlayacak her türlü çalışmalar "Reklam Hizmetleri" adını alır.

 • sosyal-medya-yonetimi - Sosyal Medya Yönetimi, kolay gibi gözükse de çok fazla emek gerektiren bir durumdur. Sosyal medya yönetiminde gün içinde saatlerce bilgisayar başında oturabilir ya da mobil cihazlardan mutlaka internete bağlı olmalısınız.

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya Yönetimi, kolay gibi gözükse de çok fazla emek gerektiren bir durumdur. Sosyal medya yönetiminde gün içinde saatlerce bilgisayar başında oturabilir ya da mobil cihazlardan mutlaka internete bağlı olmalısınız.

 • kurumsal-kimlik-calismalari -